Nowoczesne krzesła do restauracji – jakie wybrać?

Światowej sławy projektanci i nowoczesny design – tak w skrócie opisać można modne krzesła restauracyjne. Jak dobrać meble do swojego lokalu gastronomicznego?

1. Światowej sławy projektanci – gwarancja dobrego wystroju restauracji
2. Nowoczesny design – dobre wybór do każdego lokalu gastronomicznego

DOMA - Designerskie krzesła nowoczesneŚwiatowej sławy projektanci – gwarancja dobrego wystroju restauracji


Wystrój restauracji to tuż za odpowiednim poziomem kuchni, najważniejszy element, które składa się na sukces lokalu gastronomicznego. Przyjemne i wygodne meble, zapewniające gościom wygodę nawet przez kilka godzin siedzenia, zachęcają do powrotu w progi restauracji.
Kolekcje prezentowane na największych targach na świecie to dobry wybór do każdego lokalu gastronomicznego.
Designerskie krzesła Doma to modele tapicerowane oraz w wariancie bez obicia. To, co łączy obydwa rodzaje to ergonomiczny i jednocześnie oryginalny kształt, który z odpowiednim stołem będzie stanowił ozdobę każdego lokalu gastronomicznego. Projektantem kolekcji DOMA jest Yago Sarri kataloński designer absolwent Elisava School of design w Barcelonie.

Dodatkowo dzięki niewielkim wymiarom, umożliwi aranżację wnętrza, która pomieści wielu gości jednocześnie. To dla właścicieli restauracji oznacza możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni.
Wybierając krzesła do lokalu gastronomicznego, należy zwrócić uwagę również na wysokość stołów, tak aby komplet gwarantował wygodę siedzenia.

Nowoczesny design – dobre wybór do każdego lokalu gastronomicznego

Nowoczesne krzesła do restauracji powinny wyróżniać się jakością i dobrym designem. To doskonały element aranżacji, dzięki którym lokal gastronomiczny na długo zapadnie gościom w pamięć.
Jednak podczas urządzania restauracji pod uwagę należy wziąć nie tylko wygodę klientów oraz ogólny design wnętrz. Istotna jest również trwałość mebli. Krzesła restauracyjne są szczególnie narażone na uszkodzenia, ze względu na długotrwałą i intensywną eksploatację. Z tego powodu materiał, z którego są wykonane, powinien być wyjątkowo odporny i wytrzymały. Dodatkowo warto zdecydować się na modele, które łatwo utrzymać w czystości. Do takich zaliczyć należy przede wszystkim krzesła bez tapicerki, ale nie tylko. Także meble obite odpowiednim materiałem, odpornym na czyszczenie, mogą przez wiele lat dobrze sprawdzać się nawet w trudniejszych warunkach, jaki jest przestrzeń gastronomiczna.

Designerskie krzesła Doma wykonane są z wytrzymałego materiału — litego drewna bukowego lub bukowego, które zapewnia stabilność i wytrzymałość. Dodatkowo drewno to materiał, który łatwo poddaje się renowacji. Jednym zdaniem krzesła drewniane to inwestycja na wiele lat.

Next Post

Aranżacja kuchni – czy wyspa kuchenna się sprawdzi?

wt. mar 2 , 2021
Wśród nowoczesnych projektów kuchni znajdziemy wiele kreatywnych, przydatnych rozwiązań. Przykładem takiej propozycji jest choćby montaż wyspy kuchennej, która będzie stanowić centrum pomieszczenia i zarazem komfortową przestrzeń do przyrządzania posiłków. Ale czy kuchnia z wyspą zawsze będzie dobrym pomysłem? Wyspa kuchenna – kiedy to dobry wybór? Przyjęło się uważać, że wyspa […]
meble kuchenne rustykalne

Podobne artykuły