Grill ogrodowy betonowy

Grill ogrodowy betonowy

Chyba każdy z nas marzy o tym, żeby na swoim ogrodzie lub działce mieć grill. W końcu czy przyrządzeni potraw na świeżym powietrzu, w gronie rodziny lub przyjaciół, nie jest jedną z doskonałych form spędzania latem wolnego czasu? Jeżeli stoisz przed realizacją swojego marzenia to warto zastanowić się nad typem grilla, jaki planujesz nabyć. Dość popularnym wyborem Polaków jest grill betonowy. I nic dziwnego, gdyż posiada on wiele zalet! Jakich? Zaraz wyjaśnimy!

Grill ogrodowy betonowy

Ogrodowy grill betonowy to marzenie wielu. Co jest w nim takiego szczególnego? Przede wszystkim kojarzy się z najbardziej tradycyjną formą grillowania. Po drugie – jest konstrukcją bardzo solidną, której niestraszne żadne warunki atmosferyczne. Grill przetrwa, stojąc na swoim miejscu każdą zimę, ulewę czy gradobicie.

Kolejną zaletą są same możliwości przyrządzania potraw. Grill betonowy nierzadko posiada spore palenisko i kilka stopni albo nawet ruszt obrotowy, co znacznie zwiększa możliwości przyrządzania potraw!

Przykładem klasycznego grilla ogrodowego betonowego może być model Apollo. To niezwykle solidna konstrukcja wykonana z betonu na bazie najwyższej jakości kruszywa drogowego, cementu i dodatku superplastyfikatora. Miłośników bardziej nietypowych rozwiązań zaciekawić może z kolei grill betonowy Forkos, którego faktura imituje drewniane belki. Jest on również supertrwały, a jego design sprawia, że doskonale wkomponuje się on w ogrodową przestrzeń.

Grill nie musi być nudny

Czy grill musi wyglądać nudno i sztampowo? Oczywiście, że nie! W ofercie znajdziemy także betonowe grille ogrodowe o unikalnym i nowoczesnym wzornictwie – na przykład geometryczny Grill Betonowy Tanatos lub betonowy grill ogrodowy Hermes.

Klasyka i styl ponad wszystko

Za najbardziej stylowy i jednocześnie funkcjonalny typ grilla uchodzi grill ogrodowy typu kominek. Kominek-grill ogrodowy posiada nieco bardziej smukłą konstrukcję, którą niezwykle łatwo wkomponować w naszą ogrodową architekturę. W dodatku daje on szerokie możliwości pieczenia, nawet wędzenia potraw!

Godnym uwagi modelem jest kominek grill ogrodowy barwiony Bari Landmann. Posiada on ciekawą kolorystykę, która skutecznie może ożywić naszą przestrzeń ogrodową. Bo kto powiedział, że grill nie może być ozdobą? Zwolenników bardziej stonowanych rozwiązań zadowolić może z kolei grill ogrodowy betonowy Wenecja Landmann. Jest to grill betonowy typu kominek o klasycznym kształcie i stonowanych barwach, dzięki czemu wkomponuje się on idealnie w przestrzeń każdego ogrodu lub działki rekreacyjnej!

Next Post

Ochrona przed wilgocią

pt. maj 21 , 2021
W pomieszczeniach, które narażone są na wilgoć poprzez kontakt z wodą jak łazienka, która często bywa zachlapana i zaparowana jeszcze lata temu znajdowały się głównie zimne, często banalne estetycznie płytki. W dzisiejszych czasach, gdzie postęp z dnia na dzień jest coraz większy naprzeciw wychodzą panele podłogowe cechujące się szczelnością i […]
łazienka

Podobne artykuły