Serwis i zakładanie automatycznych systemów nawadniania Sochaczew

Serwis i zakładanie automatycznych systemów nawadniania

Ręczne nawadnianie trawników i roślin, szczególnie na większych terenach, wymaga sporego nakładu czasu i pracy. Dodatkowo jest nieekonomiczne i może być mało efektywne. Tymczasem regularne podlewanie zieleni we właściwy sposób (odpowiednią dla danych roślin ilością wody i strumieniem o odpowiedniej sile) jest bardzo ważną czynnością pielęgnacyjną. Jak ułatwić sobie pracę i zadbać o kondycję roślin? Dobrą alternatywą dla ręcznego podlewania jest automatyczne nawadnianie. Profesjonalne wsparcie w tym zakresie oferuje firma LUPUS działająca na terenie woj. mazowieckiego (m.in. Sochaczew, Izabelin, Grodzisk Mazowiecki).

Jak działa system automatycznego nawadniania?

System automatycznego nawadniania składa się z sieci rur zakończonych odpowiednimi końcówkami zraszającymi, które rozprowadzają wodę na całym terenie. Serce takiego systemu stanowi automatyczny sterownik. W wyznaczonych porach programator uruchamia zraszacze – nie trzeba być na miejscu, aby rośliny zostały odpowiednio podlane. Końcówki zraszające (np. linie kroplujące, mikrozraszacze, zraszacze statyczne, zraszacze rotacyjne) dobiera się w zależności od tego, jak duża jest przestrzeń i jakie rośliny mają być podlewane.

LUPUS – Sochaczew – sklep z nawadnianiem, systemy nawadniające

Systemy nawadniające sprawdzają się zarówno na działkach i w przydomowych ogródkach, jak i na większych przestrzeniach, takich jak boiska i inne obiekty sportowe, tereny rekreacyjne, szklarnie, szkółki drzew. Rozważasz instalację takiego systemu? Zapraszamy do współpracy. Klientom z Sochaczewa i innych miejscowości w woj. mazowieckim możemy zaoferować kompleksowe usługi związane z zakładaniem nawodnień (projektowanie, realizacja, serwis i naprawa systemów nawadniających). Zapraszamy również do Wojcieszyna, gdzie znajduje się nasz sklep z nawadnianiem.

Next Post

Jak urządzić pokój dla chłopca 7 lat?

czw. lis 24 , 2022
Aranżacja dziecięcego pokoju nie jest łatwym zadaniem. Musi on być bowiem jednocześnie funkcjonalny i zgodny z potrzebami dziecka. Jak urządzić pokój dla chłopca 7 lat? Kiedy dziecko idzie do szkoły, jego potrzeby się zmieniają. Pokój przedszkolaka przestaje spełniać swoje zadanie i trzeba dokonać wielu zmian, aby urządzić przestrzeń zgodnie z […]
Jak urządzić pokój dla chłopca 7 lat?

Podobne artykuły