Projektowanie biura – na co zwrócić uwagę?

aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrza biura posiada swoją specyfikę związaną z tym, iż biuro stanowi z jednej strony miejsce pracy, a z drugiej – ważną wizerunkowo wizytówkę każdego przedsiębiorstwa. Właściciele małych i dużych firm powinni mieć na uwadze to, aby przy projekcie brać pod uwagę nie tylko wygodę pracy oraz koszty dostosowania lokalu pod potrzeby biura. Dzięki sprawdzonemu projektantowi wnętrz (https://duszynska.com.pl/) nie musisz być na bieżąco ze wszystkimi trendami.

Trendowe projekty biura w 2021 roku – domowy styl

Obecnie w trendach wnętrzarskich do biura na 2021 rok królują meble w stylu bardzo domowym. We wnętrzu często pojawiają się kolorowe akcenty, które przełamują szarość – najbardziej biurowy kolor. Współczesne biura często są wyposażone w kuchnię dla pracowników i unikalne pokoje socjalne, które coraz bardziej przypominają przytulne jadalnie. Samo biuro również posiada unikalne akcenty, które świadczą o jego bardziej komfortowym charakterze – miękkie, wygodne krzesła, wygodne kanapy czy strefa komfortu dla pracowników – to udogodnienia, które idą w parze z trendami wnętrzarskimi na 2021 rok.

Zieleń w biurze, czyli nie tylko szarość

Szary kolor na ścianach często jest wykorzystywany w biurach, z uwagi na praktyczność i jego dress code’owy charakter. Warto jednak zadbać o ciekawe przełamanie szarości zielenią, która jest dobra dla oczu pracowników spędzających długie godziny przed komputerem. Zieleń w biurze dobrze wpływa nie tylko na wzrok, ale także na ogólny design wnętrza, dlatego warto postawić na odrobinę roślinności lub ciekawy akcent w postaci jasnej fototapety z wiosennym krajobrazem na ścianie. Bardzo trendowym połączeniem na 2021 rok do projektów biurowych jest zestawienie naturalnych materiałów (np. drewno) z roślinnością. Tego typu „ekologiczne” kompozycje pojawiają się w tegorocznych trenach i wydaje się, że mogą zostać z nami na dłużej,

Designer wnętrza biurowego pilnie poszukiwany

Nie każdy przedsiębiorca został obdarzony zmysłem dekoratorskim, więc również nie każdy „czuje” jak powinna wyglądać dobra aranżacja wnętrz Trójmiasto. Gdynia oraz okolice to rejon, w którym pracuje doświadczona w projektach biur dekorator wnętrz Hanna Duszyńska. Aby uniknąć kosztownych pomyłek przy projektowaniu biura najlepiej będzie prace projektowe i aranżację zlecić specjaliście. Specyfika biura nie powinna ograniczać całej aranżacji, ale jedynie nakreślać jej delikatne ramy. Praca w biurze powinna być wygodna i komfortowa. Doświadczony specjalista w dziedzinie dekoracji i aranżacji wnętrza wie jak sprawić, aby design biura pozytywnie wpływał na to, w jaki sposób odbierana jest firma.

Next Post

Pomalowany dach - dlaczego się go maluje?

wt. maj 4 , 2021
Większość dostępnych obecnie na rynku materiałów, które pokrywają dachy, co jakiś czas wymaga odświeżenia. Mają na to wpływ warunki atmosferyczne, które sprawiają, że zarówno dachy, dachówki, jak również drewniane tracą swój pierwotny wygląd. Jeżeli nie chcemy wymieniać dachu, co wiąże się z ogromnymi kosztami, to możemy zdecydować się po prostu […]
malowanie dachu

Podobne artykuły