Szafy metalowe

szafy metalowe

Solidne szafy metalowe to produkty, które można wykorzystać do zabezpieczenia różnego rodzaju dokumentów. To niezbędne wyposażenie wielu biur, kancelarii, a także archiwów.

Nowoczesne i wytrzymałe szafy metalowe, to produkty dostępne w kilku wersjach i rozmiarach do wyboru, co umożliwia ich perfekcyjnie dopasowanie do metrażu biura. Łatwe do montażu szafy aktowe można wykorzystywać do przechowywania dokumentów. To produkty w wersji wolnostojącej, ale także przeznaczone do zabudowy. Oferowane przez nasz sklep internetowy wyroby spełniają wszystkie wymogi UE, jak również mają wysoką klasę ognioodporności. Mogą być montowane we wnękach lub w schowkach. Polecane szafy kartotekowe metalowe to produkty z atestami Państwowego Zakładu Higieny. Spełniają one przepisy i wymogi RODO, dotyczące zabezpieczania danych klientów czy dokumentacji firmowej, zawierającej poufne informacje. Proponowane przez nas wyroby są odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych, w tym wilgoci, pary wodnej czy promieniowania UV. Wysokiej jakości szafy metalowe to produkty zamykane na wytrzymały klucz.

Szafy metalowe – skuteczne zabezpieczenie gotówki, dokumentów i przedmiotów wartościowych

W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można także sejfy biurowe. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby były praktyczne w użyciu i gwarantowały bezpieczeństwo przechowywanych w nich przedmiotów. We wnętrzu tych produktów znajdują się półki o różnej szerokości i wysokości, dzięki czemu można w nich swobodnie ustawić nie tylko kasetki z gotówką, ale także duże segregatory. Jednym z wyrobów cieszącym się dużym zainteresowaniem właścicieli sklepów, punktów handlowych, prestiżowych biur i kancelarii jest kasa pancerna. To produkt wykonany z metalu, który bez problemu pomieści zdeponowaną gotówkę, kosztowności czy inne wartościowe przedmioty. Proponowana przez nas kasa pancerna jest dostępna w różnych rozmiarach. Została ona pokryta specjalną powłoką antykorozyjną i ognioodporną, a także pomalowana proszkowo na wybrany kolor z palety RAL. Pozwala to dopasować ją do aranżacji danego pomieszczenia i perfekcyjnie wkomponować w jego stylistykę.

Odporne na uszkodzenia mechaniczne szafy metalowe, kasy pancerne czy sejfy biurowe, wyróżniają się odpowiednią konstrukcją, pojemnym wnętrzem, a także zastosowaniem innowacyjnych technologii w ich produkcji, gwarantujących pełne bezpieczeństwo przechowywanej dokumentacji, elektroniki czy gotówki. To produkty znanych i cenionych marek.

Oferujemy w naszym sklepie specjalne szafy do kancelarii tajnych, które zapewniają bezpieczne przechowywanie dokumentów. Produkty posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości. Pancerne szafy aktowe oraz inne modele, takie jak szafa z zamkiem szyfrowym i szafa antywłamaniowa charakteryzują się mocną metalową konstrukcją. Dostępne są w wersjach jedno i dwudrzwiowych, a ponadto w różnych wariantach wymiarowych. Dzięki temu odpowiednia szafa bezpieczna do kancelarii jest w zasięgu Państwa ręki.

Next Post

Grill ogrodowy betonowy

pt. maj 14 , 2021
Chyba każdy z nas marzy o tym, żeby na swoim ogrodzie lub działce mieć grill. W końcu czy przyrządzeni potraw na świeżym powietrzu, w gronie rodziny lub przyjaciół, nie jest jedną z doskonałych form spędzania latem wolnego czasu? Jeżeli stoisz przed realizacją swojego marzenia to warto zastanowić się nad typem […]
Grill ogrodowy betonowy

Podobne artykuły