Kurtka typu softshell do pracy

softshell do pracy

Bezpieczeństwo w pracy jest sprawą priorytetową. Na szczęście przepisy prawa precyzyjnie określają zasady, którymi należy się kierować, aby nie narażać zdrowia i życia podczas wykonywania zleconych obowiązków. Oprócz określonych procedur zachowania, bardzo istotna jest również profesjonalna odzież, dopasowana do właściwego zawodu.

Komfort, który determinuje efektywność

 Wygoda pracownika podczas wykonywania czynności zawodowych jest nieodzowna. Odpowiednie ubranie potrafi ją zagwarantować. Kurtka Engelbert Strauss została zaprojektowana w taki sposób, aby odczuwać maksimum swobody w działaniu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii produkcji dryplexx®, jest ona wiatroszczelna, wodoszczelna, a zarazem potrafi zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza, która umożliwia ciału oddychanie. Dlatego softshell sprawdza się w trudnych warunkach pogodowych. Stanowi zabezpieczenie przed niskimi temperaturami, deszczem, czy śniegiem. Jego zalety docenią pracownicy, którzy często przebywają w terenie i nie mogą sobie pozwolić, aby zaskoczyły ich niespodziewane zjawiska przyrody. 

Wielofunkcyjność ubioru zawsze w cenie

Kurtka Engelbert Strauss, oprócz istotnych właściwości termoizolacyjnych, jest niezwykle lekka. Ponadto od środka wyścielona jest miękkim polarem, dzięki czemu, nie ma konieczności nakładania grubych ubrań, które mogą krępować ruchy i dodatkowo obciążać. Podczas jej produkcji zadbano o każdy detal. Softshell jest starannie uszyty. Projektanci zwrócili uwagę nawet na takie szczegóły, jak funkcja ochrony podbródka w zamkach.

Estetyka w połączeniu z funkcjonalnością 

Kurtki Engelberg Strauss są niezwykle praktyczne. Starannie wszyte 2 kieszenie po bokach oraz jedna na piersi, nie dość, że wyglądają efektownie, to zawsze mogą się przydać do przenoszenia drobnych rzeczy. Dół softshella można dowolnie regulować, za pomocą specjalnego, uniwersalnego zapięcia. Pozwala to uniknąć problemów z nietrafioną rozmiarówką ubrań roboczych.

Zastosowane w kurtce Engelbert Strauss specjalne elementy odblaskowe, są jednocześnie ozdobą, jak i ochroną. Dobra widoczność pracownika jest bardzo ważna. Pełni kluczową rolę zwłaszcza w sektorze transportu i logistyki.

Ubrania nie do zdarcia

Kurtka Engelbert Strauss jest wykonana z materiałów o najwyższej jakości. Wpływa to na jej ogromną wytrzymałość. Dzięki temu może ona służyć przez długie okres czasu. Nie ma konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, związanych z wymianą odzieży roboczej. Dlatego warto w firmowych planach inwestycyjnych, pomyśleć o kupnie ubrań wykonanych z najlepszą starannością. To jednorazowy wydatek, który szybko się zwraca. 

Next Post

Niebanalne i ekskluzywne - sprawdź te polskie świece zapachowe w szkle do Twojego wnętrza.

śr. kwi 20 , 2022
Zadbanie o odpowiedni wystrój wnętrza nie jest wcale zadaniem tak łatwym, jak niektórym naszym czytelnikom mogłoby się wydawać. Nie wystarczy bowiem zatroszczyć się o odpowiednio dobrane do odcienia ścian meble, uzupełnić przestrzeń o dodatki dekoracyjne i oświetlenie…prawdziwa sztuka polega na stworzeniu specyficznego, wysoce zindywidualizowanego klimatu, dzięki któremu dane pomieszczenie stanie […]
świece

Podobne artykuły